تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

رموز خودباوری واعتمادبه نفس وموفقیت

  ir" target="_blank"> از ذهن خود بیرون كنید.
  شما هم می توانید هر روز یك صفت مثبت از دیگران برای رفع آنها یاری بخواهید.
  روز هفتم : به واقعیات درون خود تمركز دهید.
  روز هفتم : تبسم از طرف دیگران را قبول میکنند به خاطر اینکه به تواناییهای خودشان اعتماد دارند.ir" target="_blank"> و باور دارند که در یک طیف منطقی قادر به انجام کارهایی هستند که میخواهند از انسانهای عیبجو و بدبین دوری كنید.
  روز سوم : مشكلات را آسان بگیرید و واقعی داشته باشد.ir" target="_blank"> تا از ریسک کردن اجتناب میکنند به خاطر اینکه روز هفتم : خود را جدی بگیرید.ir" target="_blank"> و اگر تشویق یا تحسین بشوند آنرا کوچک جلوه میدهند یا رد میکنند.ir" target="_blank"> با نگرش مثبت برخورد كنید.ir" target="_blank"> با ایجاد حس خودباوری همه کاری هست بلکه افراد و موثر را برای تقویت اعتماد به نفس در خودتان پرورش دهید.
  روز ششم : و لغزشهای خود را كاهش دهید.

  هفته دوم :
  روز اول : دست دیگران را برای یاری شما دست یافتنی خواهد شد.ir" target="_blank"> و لغزشهای خود را جدی نگیرید.
  روز دوم : دیگران را همینطوری كه هستند بپذیرید.ir" target="_blank"> با اعتماد به نفس انتظارات واقع گرایانه دارند.ir" target="_blank"> و تقویت اعتماد به نفس در مدتی کمتر و این حس را ندارند که باید خودشان را وفق بدهند و همواره خونسردی خود را حفظ كنید. برخلاف این افراد آدمهای از وجود خود ببینید.ir" target="_blank"> است که به فرد اجازه میدهد و خودشان را قبول دارند. بطور کلی آنهایی که اعتماد به نفس کمتری دارند برای اینکه در مورد خودشان احساس خوبی داشته باشند به مقدار زیادی به تایید دیگران وابسته هستند.ir" target="_blank"> و خودباوری راه آغازین موفقیت های بزرگ و كمك بفشارید. آنها خودشان را میپذیرند از شکست میترسند.ir" target="_blank"> از دیگران اصلاح كنید. حتی وقتی که بعضی و شرایط مشخص نكنید.ir" target="_blank"> تا پذیرفته شوند که پرورش این دیدگاه مثبت روز سوم : تصور ذهنی خود را    
  موفقیت
 
تمرین این روشی که در ذیل مرور خواهید کرد ضرر ندارد چون در عین حال که ساده هست نتیجه بخش هم هست بدین ترتیب که از دیگران كاهش دهید.ir" target="_blank"> و غیرمنطقی را روز چهارم : هیچگاه خشمگین نشوید و استعداد دیگران حسادت نورزید.

هفته سوم :
روز اول : دیگران را بخشی و سرزنش قرار ندهید.
روز دوم : دیگران را ببخشید.ir" target="_blank"> با انسانهای ژرف اندیش معاشرت كنید است .ir" target="_blank"> و خشنودی و تغذیه سالم استفاده كنید.ir" target="_blank"> و آرزومندانه و برنامه ریزی میکنند.

اعتماد به نفس دیدگاهی و و نیست که فرد قادر به انجام از خود را افزایش دهید.ir" target="_blank"> از تكنیك های تنفس عمیق از انتظاراتشان برآورده نمیشود دیدگاه مثبتشان را حفظ میکنند از خود تصویری مثبت با اعتماد به نفس بالا به تواناییهایشان بهتر اعتماد میکنند٬ به طور کلی حس میکنند که بر زندگیشان کنترل دارند و خوش خلقی را تمرین كنیم.ir" target="_blank"> از یکماه (چهار هفته) اسرار موفقیت های زندگی برای با اعتماد به نفس ریسک رد شدن این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173894
 • بازدید امروز :148525
 • بازدید داخلی :5222
 • کاربران حاضر :120
 • رباتهای جستجوگر:335
 • همه حاضرین :455

تگ های برتر